2017-05-03

RDA web services down for maintenance at 1PM MDT on May 3, 2017

All RDA web services will be down for maintenance starting at 1PM MDT on May 3, 2017.  We hope to have these services back online within 2 hours of the start of the downtime.  We apologize for the inconvenience.

9 comments:

 1. Genel olarak kullanmış olduğumuz sunucular, bilgisayar ağlarından erişilebilen, diğer kullanıcıların erişebileceği ve her türlü kullanıma ve paylaşıma açık olan kaynakları barındıran bilgisayar birimidir. Veri Kurtarma Merkezi Her ağda sadece bir tane sunucu bulunacak diye bir kural yoktur. Her ağda sınırsız miktarda sunucu bulunabilir. Gerek birden fazla, gerek beşten fazla, bunu çoğaltan ve azaltan tek şey sunucuya olan ihtiyaçtır.

  ReplyDelete
 2. Eğer diskiniz hiçbir şekilde açılamıyor ya da kullanılamıyor ise, daha fazla uğraşmadan işinin eri olan ve kaliteli hizmet veren kaliteli, sağlam, güvenilir bir veri kurtarma şirketi ile iletişime geçip işlem yapmalısınız. ATA veri kurtarma Herhangi bir veri kaybında sizin kullanmış olacağınız diğer üçüncü parti yazılımsal programlar diskinizdeki verileri kurtarmak yerine sadece kurtarma işlemini tamamen zorlaştırıp hatta diskinizdeki verilerin bir daha kurtarılmama ihtimaliyle beraber diskinizi tamamen kullanılamaz hale getirebilir.

  ReplyDelete
 3. Sürekli güncellenmekte olan bu yazılım ne yazık ki genelde anti-virüs programları tarafından bulunamıyor. CryptoLocker dosya kurtarma Siz hiçbir şeyden haberiniz yokken gelen maili incelerken bir anda arka plandaki dosyalar kurulum işlemlerini tamamlıyor ve bütün şahsi ya da kurumsal dosyalarınız şifrelenmiş oluyor. İşin devamında ise sizinle iletişime geçen bu casuslar dosyalarınızı belirli bir ücret karşılığında açacaklarını ve sizin bu ücreti ödemediğiniz taktirde asla geri dönüşü olmayacağını söylüyorlar. Öncelikle belirtmek istiyoruz ki sizin bu CryptoLocker unsurundan tek başınıza onların dediği fidyeyi vermeden kurtulma şansınız yok.

  ReplyDelete
 4. Fakat bunun kötü tarafı ise sanal ortamda olan verilerimiz gerçek kağıttan ve buna benzer ürünlerden olan verilerimiz kadar güvende olamamaktadır. Verilerimiz her an çalınma, şifrelenme, silinme unsurlarıyla karşı karşıya kalmaktadır. Bunların en kötü yanı ise bu tarz kötü durumların karşılığı herhangi bir bedel ile geri alınabilmektedir. Eğer siz de şahsi ya da kurumsal olan Hard Disk Hard Disk veri kurtarma
  veya benzeri veri saklama ürünlerinizin bu kötü unsurlardan zarar görmüş olabileceğinizi düşünüyorsanız, asla kendiniz herhangi bir müdahale etmemelisiniz.

  ReplyDelete
 5. İşin kullanıcılar için can yakan kısmına gelecek olur isek, bu sistemler RAID sistemi ile çalışmakta olduğu için içerideki herhangi bir sıkıntı ya da kötü durumda bütün disklerin çalışması NAS Veri Kurtarma bozulabilmekte ve bu bozulma süreçleri ya aynı anda hepsinde olmaktadır ya da zamanla teker teker oluşmaktadır.
  Bu yüzden olası bir durumda büyük bir olasılıkla veri silinmesi ya da veri kaybı olabilmektedir.

  ReplyDelete
 6. Kullanıcı haricinde profesyonel olan kişilerin bile yapmış olduğu işlemler eğer yapan kişide RAID dizelerinin donanım olarak, ürün yazılımı olarak ve ürün RAID Veri Kurtarma yazılımlarının seviye olarak nasıl yapılandırıldığını hakkında detaylı ve geçerli bilgi sahibi olmadan yapılmış olan işlemlerin başarısız olması çok büyük olasılıktır.

  ReplyDelete
 7. Tabi her şeyde olduğu gibi bu SSD disklerde de hem dezavantaj hem de avantaj bulunmakta. Fakat hala daha kullanıcılar tarafından mekanik disklere oranla daha az tercih edilmektedir. SSD Solid State Disk Veri Kurtarma Fakat işin kötü kısmı SSD disklerin diğer mekanik disklere karşı oldukça hızlı olmasına rağmen verilerin kaybolabilme şansının mekanik disklere göre oldukça yüksek olmasıdır.

  ReplyDelete
 8. Co-Location: Kendi kişisel veya kurumsal sunucunuzu özel ve detaylı bir şekilde hazırlanmış veri merkezinde süper denebilecek bir hizmet bağlantısı hızıyla yayına açmaktadır.Dedicated: Sunucu Sunucu Veri Kurtarma hizmetleri ve bağlantı hizmetleri dahil bütün hizmetler ilgili firma aracılığıyla karşılanmaktadır.
  Reseller Hosting: Belirli bir sayıda alan adı (domain), disk ve bandwidth sınırları ile kullanıcıya sunulmaktadır. Windows ve UNIX türevi hizmetleri mevcuttur.

  ReplyDelete
 9. USB flash bellekler normal sabit disklere göre daha düşük bir depolama kapasitesine sahip olmakla beraber, herhangi bir içeride olan ve hareket eden parça içermemektedir. Fakat işin kötü USB Flash Bellek Veri Kurtarma tarafı ise normal sabit disklere göre ömürlerinin çok daha kısa olmasından dolayı veri kayıpları sık sık yaşanmaktadır.Dışarıdan bakıldığında yıllarca dayanacak ve uzun ömürlü olacak gibi duran sağlam flash bellekler, sanıldığının aksine birkaç aylık sürede bozulabiliyor ve veri kaybına sebebiyet verebiliyor.

  ReplyDelete

This section is for people who want to discuss using our data holdings effectively. Moderators will delete irrelevant comments.